Umów się na wizytę

+48 884 280 560

Leczenie

01

Ortodoncja

Ta bardzo precyzyjna nauka zajmuje się nie tylko prostowaniem zębów. Przede wszystkim przywraca zdrowie zębów i całego układu stomatognatycznego poprzez m.in. eliminowanie patologii związanych z wadami zgryzu.
Zobacz
02

Aparat nakładkowy Invisalign

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości wymarzony piękny uśmiech.
Zobacz
03

Stomatologia dziecięca

Pomimo ciągłej poprawy stanu zdrowia jamy ustnej u dzieci, aktualnie obserwuje się pewien rodzaj plateau, wynika to z wpływu m.in. konsumpcji kariogennych, wysokokalorycznych produktów, które ,,torpedują” protekcyjny efekt fluorków. Stomatologia dziecięca to szeroki aspekt zdrowia jamy ustnej u dzieci – podstawa bardziej specjalistycznego postępowania.
Zobacz
04

Stomatologia zachowawcza, estetyczna

W leczeniu zachowawczym ubytków próchnicowych stosujemy najwyższej jakości materiały, odbudowujemy anatomię zęba z indywidualnym doborem koloru.
Zobacz
05

Bonding

Bonding to dział stomatologii estetycznej. Odbudowa zębów wykonywana jest za pomocą materiałów kompozytowych nanocząsteczkowych o właściwościach fizycznych najbardziej zbliżonych do tkanek zęba.
Zobacz
06

Endodoncja pod mikroskopem

Stosujemy najwyższej jakości przyrządy diagnostyczne – mikroskop zabiegowy, lupy pryzmatyczne, radiowizjografię. Posiadamy własną pracownię tomografii komputerowej – umożliwiającą odzwierciedlenie w 3D topografii kanałów korzeniowych i dokładną lokalizację zmian zapalnych.
Zobacz
07

Chirurgia stomatologiczna, implantologia

Oferujemy pełen zakres zabiegów. Pozwala nam na to dostęp do profesjonalnej aparatury i znajomość najnowszych technik chirurgicznych. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zabiegów stomatologicznych.
Zobacz
08

Licówki, korony, mosty, protetyka stomatologiczna

Odbudowa braków zębowych , leczenie interdyscyplinarne, współpraca lekarzy ze wszystkich dziedzin stomatologii, indywidualnie dobrane dla pacjenta rozwiązania.
Zobacz
09

Profilaktyka

Profesjonalna higienizacja jamy ustnej, to szereg zabiegów wykonywanych w gabinecie stomatologicznym przez lekarza stomatologa lub higienistkę stomatologiczną. Podczas wizyty można pozbyć się takich problemów jak kamień nazębny, osad, przebarwienia, zaczerwienione i krwawiące dziąsła, nieprzyjemny zapach z ust czy nadwrażliwość zębów.
Zobacz
10

Wybielanie zębów

Pozwala uzyskać efekt rozjaśnienia zębów nawet o kilka tonów. Przed rozpoczęciem wybielania, stomatolog lub higienistka dokładnie badają stan zębów i dziąseł i przeprowadzają zabieg profesjonalnej higienizacji.
Zobacz
11

Terapia zaburzeń czynnościowych narządu żucia

Dokładna diagnostyka stawów skroniowo-żuchwowych, ustalenie m.in. przyczyny patologicznego starcia zębów, napięć/bólu mięśni.
Zobacz
12

Pracownia RTG i tomografii CBCT

Najwyższej klasy tomograf CBCT , jeden z najdoskonalszych cyfrowych tomografów i pantomograf z modułem cefalostatycznym w jednym.
Zobacz
13

Fizjoterapia i podologia

W Ortoclinica zajmujemy się analizą posturalną, kompleksową diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu.
Zobacz
14

Logopedia

Zapewniamy opiekę logopedy specjalizującego się w terapii miofunkcjonalnej. Terapia logopedyczna/mioterapeutyczna skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.
Zobacz