Umów się na wizytę

+48 884 280 560

Monika Matejczyk

Monika Matejczyk

Monika Matejczyk

Lekarz dentysta, stomatolog, specjalista ortodoncji, właściciel

Jestem Absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od czasu studiów moją pasją jest ortodoncja. Lekarsko-dentystyczny egzamin końcowy zdałam uzyskując najwyższy wynik w województwie małopolskim, jednocześnie jeden z najlepszych w kraju. Ukończyłam 3-letnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Ortodoncji w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie, zwieńczone egzaminem państwowym, uzyskując tytuł Specjalisty Ortodoncji. Odbywałam staże kierunkowe w wielu ośrodkach uniwersyteckich zyskując wiedzę i doświadczenie. Jestem certyfikowanym lekarzem Invisalign. W swojej praktyce zawodowej indywidualnie traktuję każdego pacjenta, przygotowuję szczegółowe plany leczenia, współpracuję z zespołem chirurgów szczękowo-twarzowych.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach polskich i zagranicznych wykładowców. Rozwijam i wdrażam w swojej codziennej pracy najnowsze technologie 3D i poszerzam wiedzę z zakresu zaawansowanej techniki leczenia nakładkowego tzw. Master Level. Jestem autorką artykułów opublikowanych w specjalistycznych magazynach, a także członkiem towarzystw naukowych. Moim marzeniem było stworzenie gabinetów, w których jakość usług i zadowolenie pacjentów będą największą troską.

W Ortoclinica oferujemy Państwu dostęp do kompleksowego leczenia stomatologicznego, ortodontycznego, implantologicznego i protetycznego. Współpraca z renomowaną pracownią techniki dentystycznej owocuje pięknymi pracami wykonanymi najnowszą technologią.

Serdecznie zapraszam na konsultacje.

Nasz zespół