Umów się na wizytę

+48 884 280 560

Agnieszka Stempniewicz

Agnieszka Stempniewicz

Agnieszka Stempniewicz

dr. n med., lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej

W 2016 roku ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Jagiellońskim, a w 2022 roku specjalizację z Chirurgii Stomatologicznej w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W 2023 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską nt. leczniczego wpływu obestatyny na uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej. 

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina bardzo manualna, jednak za najbardziej istotne w procesie leczenie uważam: profilaktykę, diagnostykę oraz komfort Pacjenta podczas wizyty. Jak każdy człowiek, ja też jestem pacjentem i wiem, jak duży stres towarzyszy wizytom u lekarza – szczególnie dentysty, którego kiedyś bardzo się bałam. Chcę, aby moi Pacjenci czuli się zaopiekowani, rozumieli cały proces leczenia – przyjmuję ich tak, jak sama chcę być przyjmowana. 

Wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. 

Prywatnie jestem miłośnikiem zwierząt (właścicielką adoptowanych: psa z Sycyli i kota z Ukrainy ;)), a w wolnej chwili podróżuję i rozwijam sportowe pasje – przez jogę, salsę, aż po kitesurfing.

Nasz zespół